Ideš na speed dating prvýkrát? Neboj sa.

Speed dating v preklade znamená rýchle rande, lepšie ho však charakterizuje rýchle zoznámenie alebo zoznamovací večer. Je anonymný, ale zároveň veľmi osobný, ideálny pre tých, ktorí vo viere hľadajú životného partnera. Počas jedného večera sa zoznámite s 8 – 12 ľuďmi opačného pohlavia a podobného veku.

Vyberte si termín. Rozhodnite sa podľa vekovej kategórie, miesta konania a dátumu a zaregistrujte sa.

Vyplňte kontaktné údaje, základný profil a uhraďte registračný poplatok a počkajte na potvrdzujúci email.

Príďte v stanovenom čase na miesto speed datingu. Užite si zoznamovanie, atmosféru a chutné občerstvenie.

Priebeh rýchleho rande

Príchod

Po príchode na speed dating katRande sa zaregistrujete. Moderátor usadí zvlášť mužov a ženy a oboznámi ich s priebehom celého večera. Potom sa dámy usadia za stoly a podľa jednoduchého pravidla si k nim prisadnú muži. Stretnutia sa začínajú po úvodnom zvonení. Každé rande trvá 6 – 8 minút.

Priebeh

Stretnutie ukončí znova zvonček, a účastníci vyplnia jednoduchý formulár o tom, či sa chcú s dámou/pánom stretnúť znova. Majú tri možnosti: áno, možno, nie. K zhode, čiže k úspešnému stretnutiu dôjde vtedy, ak obaja v páre zakrúžkujú „áno“ alebo „možno“. Potom sa muži presunú k vedľajšiemu stolu a začína ďalší rozhovor.

Prestávka

V polovici stretnutia je 15 minútová prestávka s občerstvením. Po skončení posledného rozhovoru si účastníci doplnia formulár s preferenciami zhôd a odovzdajú ho moderátorovi.

Neformálna časť

Keď sa oficiálna časť speed datingu katRande skončí. Kto chce môže ostať v podniku dlhšie a stretnúť sa s kýmkoľvek zo zúčastnených.

Čo ďalej?

Do 24 hodín dostanú účastníci informácie o výsledku. Tým, ktorí dosiahli zhodu v páre sprostredkujeme e-mailové kontakty.

Nechajte sa informovať

Odoberajte náš newsletter pre najnovšie informácie o nadchádzajúcich udalostiach.

FAQ

Často kladené otázky

Áno, speed datingy katRande sú určené pre slobodných katolíkov, ktorí vo viere hľadajú životného partnera a túžia vstúpiť do sviatostného manželstva.

Nie, veková kategória je strikne daná. Ak organizátor zistí, že je účastník starší alebo mladší, je to dôvod na odmietnutie účasti a nevrátenia ceny lístka (podľa Obchodných podmienok).

Registračný poplatok sa hradí bankovým prevodom vopred. Až po jeho uhradení je registrácia ukončená. Potrebujeme vedieť presný počet účastníkov, aby sme na speed dating vedeli zabezpečili rovnaký pomer mužov a žien.

Speed dating naživo trvá približne 2 hodiny (aj s prestávkou na občerstvenie), online speed dating približne 90 minút.

Počas celého večera budete mať menovku (krstné meno alebo prezývka), ktorú si zvolíte pri registrácii. Rovnako nie je dovolené meniť si kontakty. Všetky tieto informácie má len organizátor. Ten ich po skončení speed datingu a vyhodnotení, pošle len tým párom, ktoré sa zhodli, že sa chcú stretnúť znovu. Kontaktnými informáciami sú e-mailové adresy.

Speed datingu sa zúčastňuje priemerne 10 párov, teda 10 mužov a 10 žien. Minimálny počet, aby sa akcia konala je 7 párov.

Môže sa stať, že sa na akciu neprihlási dostatočný počet účastníkov alebo nastane iná situácia, ktorá neumožní, aby sa akcia konala. V tom prípade Vám ponúkneme náhradný termín alebo vrátime registračný poplatok v plnej výške späť na účet.

Na speed dating sa nemusíte nijako špeciálne pripravovať. Odporúčame obliecť sa tak, akoby ste išli na prvé rande. Dôležité je aby ste sa cítili pohodlne a uvoľnene. Nemusíte mať strach ani stres, všetci účastníci na to budete rovnako. Nalaďte sa na príjemný večer s milými ľuďmi, s ktorými Vás spájajú rovnaké hodnoty a túžby. Viac sa dočítate v Blogu.

Speed dating naživo sa koná v kaviarňach a priestoroch, kde je uzavretá spoločnosť. Stretnete sa fyzicky – tvárou v tvár. Na speed datingu online sa pripojíte prostredníctvom aplikácie zoom, z pohodlia vášho domova.