O speed datingu

Speed dating v preklade znamená rýchle rande, lepšie ho však charakterizuje rýchle zoznámenie alebo zoznamovací večer. Je anonymný, ale zároveň veľmi osobný, ideálny pre tých, ktorí vo viere hľadajú životného partnera. Počas jedného večera sa zoznámite s 8 – 12 ľuďmi opačného pohlavia a podobného veku.

Speed dating naživo

sa koná v príjemnom prostredí kaviarne alebo spoločenskej sály, výhradne v priestoroch uzavretej spoločnosti. V rozhovore, ktorý trvá 6-8 minút sa účastníci v pároch snažia spoznať jeden druhého. Po uplynutí tohto času sa muži posúvajú k ďalšiemu stolu a tak sa všetci účastníci vystriedajú. Každý vyplňuje formulár, v ktorom uvedie, s kým sa chce ešte stretnúť. Zhoda nastane len vtedy, keď obaja, muž i žena z jednotlivých párov vyjadria túžbu, stretnúť sa. Keďže je speed dating anonymný, organizátori poskytnú mailové kontakty len tým, ktorí vytvorili spoločnú zhodu. Výsledky dostanú do 24 hodín. Zvyšok je už na nich dvoch…

Speed dating online

prebieha rovnako ako speed dating naživo. Rozdiel je len v tom, že sa zoznamujete z pohodlia vášho domova prostredníctvom aplikácie zoom. Nevyhnutnosťou je kvalitné internetové pripojenie, funkčná kamera a mikrofón.

Večer priateľov

priateľské stretnutie z pohodlia vášho domova prostredníctvom aplikácie zoom. Porozprávate sa na témy, ktoré sú vám blízke, spoznáte nových ľudí a prežijete príjemný večer. Téma je dopredu určená a diskusiu vedie skúsený moderátor. Ak sa s niekým z účastníkov budete chcieť stretnúť, či si „padnete do oka“ vymeníme vám mailové kontakty (ak s tým obaja budete súhlasiť).

Rozdiely medzi speed datingom naživo a speed datingom online

Chcete ísť na speed dating a neviete sa rozhodnúť medzi týmito…

Ako sa pripraviť na speed dating

Speed dating katRande je ako prvé rande, len miesto jedného…

Ako prebieha speed dating online?

Ak ste sa rozhodli pre speed dating katRande online, termín,…

Speed dating katRande mojimi očami

Keď som mala 28 rokov (vek, keď sa moja mamina…

Martina a Marek

Na speed datingu Marek spadal do kolónky: „Neubudne zo mňa,…

O nás

Portál speeddate.katrande.org je súčasťou projektu občianskeho združenie katRande, o.z., Cieľom organizácie je vytvárať priestor pre slobodných katolíkov, ktorí vo viere hľadajú životného partnera. Projekt katRande vznikol v roku 2015, najprv ako zoznamka katRande.org. Sme súčasťou medzinárodnej platformy kathTreff International.

Slobodní sa radi zoznamujú aj osobne, „z očí do očí“, preto sme v roku 2016 začali organizovať aj podujatia „naživo“: speed datingy katRande, víkendové akcie, dovolenky, púte do Medžugoria a Talianska, duchovné obnovy, zoom strenutia…

Speed datingy katRande organizujeme už piaty rok v 7 mestách na celom Slovensku a keďže záujem zo strany slobodných je veľmi veľký, rozhodli sme sa vytvoriť túto samostatnú stránku.

Nechajte sa informovať

Odoberajte náš newsletter pre najnovšie informácie o nadchádzajúcich udalostiach, akciách a aktivitách.

Kontakt

Portál speeddate.katrande.org prevádzkuje:

  • KatRande, o.z.
  • Predseda o. z.: Martina Brenčičová

Adresa:

  • Chrobákova 22,
  • 841 02, Bratislava

Spojte sa s nami:

Sledujte nás:

Najčerstvejšie informácie o aktivitách katRande nájdete práve na našich sociálnych siatiach

Podporovatelia: