Speed dating katRande mojimi očami

Keď som mala 28 rokov (vek, keď sa moja mamina vydávala) rozhodla som sa, že prestanem čakať na
pána Dokonalého a začala som ho aktívne hľadať. Prihlásila som sa na dve zoznamky a rozhodla som sa vyskúšať aj speed dating katRande.
Nevedela som veľmi do čoho idem, tak som si pár informácii vygooglila na internete. Nervózna som
začala byť až v deň “D”. Poprosila som kamarátku, aby ma odprevadila ako podpora. Lenka ma celou
cestou rozosmievala a presviedčala o tom, že všetko bude tak, ako to má byť a že si to mám užiť.:-)

Keď som prišla do kaviarne Café Kupé v Žiline, boli tam už nejaký ľudia. Organizátorka ma privítala, dala
mi menovku a registračné papiere. Na začiatku som pri stole sedela sama, potom si ku mne sadlo jedno dievča a čakali sme na začiatok. Keď už prišli všetci, organizátorka nám vysvetlila ako to bude prebiehať.
Potom ma usadila k stolu číslo 4, kde som sedela celý večer. Hneď si ku mne prisadol prvý muž,
pozdravili sme sa a bola úvodná modlitba. Zvonením zvončeka začalo prvé stretnutie. Zoznámili sme sa, rozprávali sa, niekedy aj dobre zasmiali. Každý muž a každý rozhovor bol iný. S každým sme sa mali o čom rozprávať, našli sme spoločné témy alebo záujmy, niekedy sme sa nestihli dorozprávať. Najviac ma zaujímalo odkiaľ sú, čo robia, aké majú záujmy, koľko majú rokov. Celkom ma prekvapilo, akí zaujímaví chalani tam boli.

Po šiestich minútach zaznel zvonček, organizátorka nám povedala, že rozhovor skončil a mali sme si napísať, či chceme s partnerom zhodu. Na papieri bola otázka: “Chcel/chcela by si sa s ňou/ním stretnúť znova?” a možnosti “áno”, “možno”, “nie”. Pre mňa jasná, nie nátlaková otázka, na ktorú som vedela odpovedať. Zoznámila som sa s deviatimi mužmi, o siedmich som vedela presne, či áno alebo nie. Po piatich rozhovoroch sme mali pauzu a doplnili energiu zákuskom. Potom už večer ubiehal veľmi rýchlo, cítila som sa veľmi fajn, uvoľnene a užívala som si rozhovory. Na koniec stretnutia som si nechala rozhodnutie ohľadom dvoch mužov, kde som si nebola istá. Na jednej strane som si hovorila, že nechcem naťahovať nikoho a na strane druhej, že čo ak ho spoznám bližšie a zistím, že je to ten pravý. Do dotazníka som napísala “možno”. Celý speed dating trval skoro dve hodiny. Musím priznať, že som dosť netrpezlivo čakala na výsledok. S odpoveďou som bola celkom spokojná a čakala som, kedy sa mi tí muži ozvú.

Som rada, že som speed dating vyskúšala. Je to rýchly a príjemný spôsob ako spoznať nových ľudí.
Vierka

Similar Posts